BLEJ BANES N'BREG TE DIELLIT

Blihet nga: Dugi Sot 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne lagjen Bregu i Diellit.

Banesa duhet te kete kete renditje:

a. - Salloni
b. - Kuzhina
c. - Dhoma e gjumit (ose 2)
d. - Banjo
e. - Tarasa

Cmimi te jete i arsyeshem.

Te interesuarit le t'i dergojne te dhenat dhe fotot nese kane ne kete email: search-agency@live.com

Na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667

viber +377 44 433 667

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim