BLEJ BANES NE PRISHTIN

Blihet nga: Labi 28 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne prishtin Dardani Lakrishe Ulpiane Breg diellit me qmim sipas marveshjes banesa duhet te jet sallon dhe dy dhoma gjumi per me shum me shkruani ne e.mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim