BLEJ BANES URGJENT

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Partners realestate 24 Dhj 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm banes per blerje Urgjent ne Prishtine ose Fush Kosove .. banesa duhet te jet me qmim te arsyeshem .. pagesa behet komplet me kesh .

Ne jemi agjencion dhe banesen e kerkojm per klientet .
Nese keni banes me shit ju lutem na informoni ne tel - viber - email . ne foto i keni informatat .
JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim