BLEJ BANESE ME 2 DHOMA TE GJUMIT

Blihet nga: ..... 24 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese me 2 dhoma te gjumit
lagjet: Bregu i Diellit, Lagjgja e Spitalit, Ndertim i Vjeter ose i ri
Pres Ofert dhe Njerez Serioz, kam oervoja te ndryshme edhe NUK PRANOJ AGJENCIONE
banesen nese miremi vesh duhet te pritni derisa te miratohet Kredia e plot nga banka, ne nderkohe rishqyjtojme punen e taksave ose ndo je borgj ne bank me pastaj pagesa, te gjitha keto une i kryje me noterin dhe avokatin tim
Po Pres dikend serioz me qmim te volitshem
nese nuk lajmerohem me dergoni sms me pastaj ju lajmerohem
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim