BLEJ BANESE NE ARBERI (ISH-DRAGODAN

Blihet nga: arber 11 Pri 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne lagjen Arberia banesa duhet te kete kete sallon, kuzhin, dhom e gjumit, banjo, ballkon. Banesa mund te jete nga 50m2 deri ne 85 m2. Çmimi te jete i arsyeshem, sipas marreveshjes.

Te interesuarit le te ne kontaktojn dhe te na dergojn foto ne kete email: arberani@hotmail.com
Tel:
045/ 19 00 19 & 049/ 64 44 67
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim