BLEJ BANESE NE EMSHIR

Blihet nga: Dugi Dje 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese nje dhomeshe ne Lagjen Emshir perafersisht 50-60m2,me nje çmim te arsyeshem.

Gjithashtu blej banese me 2 dhoma gjumi, te jete deri ne katin e 4 dhe prej kullave te Arabve e deri tek llesna andej pari!

Kontakt:
044 433 667

viber +37744 433 667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim