BLEJ BANESE

Blihet nga: arber Dje 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJME BANESA PER SHITJE PER KLIENTET TANE NE DARDANI, QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE.
NESE KENI NJE TE TILLE JU LUTEM NA KONTAKTONI NE NUMRAT E TELEFONIT:
045 19 00 19 (VIBER)
045 641 794
OSE ME EMAIL , ME PERSHKRIM TE SHKURTER
ARBERANI@HOTMAIL.COM

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim