BLEJ URGJENT BANESE NE PRISHTINE NE LAGJEN ARBERIA

Blihet nga: erjon 14 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej urgjent banese ne lagjen Arberia ish Dragodan, afer komunes se re.
Banesa duhet te kete nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim