BLEJEM BANES ne QENDER dhe QAFE, kati 1 deri 4

Blihet nga: A. P. "ACCESS" - Burimi 16 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zyrja per patundshmeri ACCESS kerkona banesa per blerje ne QENDER dhe QAFE te metrazhev te ndryshme, nga kati i perdhes deri ne katin e 4, ose me lifte edhe ne katet e larta, banesat duhet te kene dokumentacion te rregullt.

Po ashtut pranojem oferta edhe te Lokaleve me veprimtari te ndryshme.

Zyra ACCESS gjendet me lokacion ne lagjen Dardani, Rr. Kroi i Bardh, Zyra Nr. 103, nen posten Krysor.

Kurse palet e interesura per plerjen e banesave, lokaleve, shtepive, etj, te gjitha ofertat tona mund te i shohin ne websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim