Banes me qira ne Ulpian

Blihet nga: Naim Marmullaku 03 Gsh 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera Lagjja Ulpiana afer Fontanes kati i 2-te.Banesa eshte e mobilura.Ka 33 m².Ka nje dhome nje kuzhine,banjo dhe koridor.Vetem per familjar. Numri kontaktues 044377556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim