Banes ne DARDANI

Blihet nga: arber Dje 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne DARDANI mundet me qene edhe ne lakrishte, te jete 45-80 metra me qmim te arsyeshem,nuk ka rendesi kati (nese ka lift) dhe
te kete :
1 apo 2 dhoma gjumi
sallon
kuzhine
banjo, ballkon,

Mund te na shkruani dhe te ne dergoni fotot nese keni ,ne kete email: arberani@hotmail.com
dhe te na kontaktoni ne numrat:
045/ 19 00 19 & 049/ 64 44 67

Ju Mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim