Banese me qera ne Dardani

Blihet nga: rrustem ejupi 16 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer semaforave eshte me nje dhom ndeje dhe nje fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim