Banese me qera ne Prishtine

Blihet nga: Alea 15 Pri 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa me qera në lagjen e spitalit afer shkolles fillore Pavarsija
Banesa posedon nje dhom gjumi sallon dhe kuzhin banjo koridor teras Kati-I- posedon ashensor ujë rym 24orë siguri nën vezhgimin e kamerave
Banesa është gjysem e mobiluar
Cmimi 150 Eeuro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim