Banese ne Prishtine

Blihet nga: arber Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni per patundshmeri ''VISION GROUP CONSULTING-VGC'' kerkon banesa per blerje ne lagjet Ulpiane dhe Dardani te metrazheve te ndryshme, nga kati i perdhes deri ne katin e 4, ose me lifte edhe ne katet e larta, banesat duhet te kene dokumentacion te rregullt.

Po ashtut pranojme oferta edhe te lokaleve me veprimtari te ndryshme.

Agjensioni VGC gjendet me lokacion ne sheshin Zahir Pajaziti, tek Matisse.

Kurse palet e interesura per blerjen e banesave, lokaleve, shtepive, etj, si dhe per te gjitha ofertat tona mund te na kontaktoni nga ora 08:00-20:00
Tel & Viber
045/ 19 00 19
045/ 641 794
e-mail: infovisiongroupconsulting@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim