Banese tredhomshe

Blihet nga: Flora 31 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj te blej nje banese me dy dhoma gjumi dhe nje sallon ndertime te vjetra. Pagesa behet me kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim