Blejë Banesë ne Prishtine

Blihet nga: Orhani 07 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkoj banesë me 3 dhoma gjumi dhe sallon. Lagjet e preferuara: Dodona, Tophane, Qafa, Qendra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim