Blej Banesë tri dhomëshe në Lagjen 4 Llullat, ka..

Blihet nga: Gazi 06 Shk 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Banesë tri dhomëshe në Lagjen 4 Llullat, vetëm kati i parë ose i dytë, rreth rruges kryesore, pranoj vetëm ofertat e lira si dhe mundësisht me kompensim me veturë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim