Blej Banes ne Breg Te Diellit

Blihet nga: arber Sot 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Banes ne Breg Te Diellit

Banesa duhet te kete kete renditje:

a. - Salloni
b. - Kuzhina
c. - Dhoma e gjumit (ose 2)
d. - Banjo
e. - Tarasa

Cmimi te jete i arsyeshem.

Te interesuarit le t'i dergojne te dhenat dhe fotot nese kane ne kete email: arberani@hotmail.com

Dhe mund te na kontaktoni ne mumrat:

045/19 00 19 & 049 / 64 44 67


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim