Blej Banes ne Prishtine

Blihet nga: privat 08 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj disa banesa per Blerje nga pronart . ne Prishtine
banesat i kerkoj per disa klient nga diaspora .

nese posedoni banes per shitje ju lutem me kontaktoni ose dergo sms pershkruaje mir oferten vendin qmimin dhe metrazhen .. mund te dergoni foto ne viber , email

ose na telefono dhe ne vijm tek ju .


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim