Blej Banes nga Pronari Urgjent

Blihet nga: Partners.RealEstate - PR 07 Mar 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Banes nga Pronari Urgjent me kesh komplet .

banesen e kerkojm per nje gyrbetqar dhe nje familjar

banesa duhet te jet njera ne Prishtin dhe tjetra ne Fush Kosove

tel ose viber 049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim