Blej Banese!

Blihet nga: ilir 24 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Banese me dy dhoma te fjetjes, cmimi te jete i arsyeshem, banesa te jete e ndertuar me materiale cilsore.
Lokacionet e preferuara;
Rruga B dhe
Dragodani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim