Blej Banese ndertim i vjeter ose i ri

Blihet nga: Dukagjin 01 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese ne lagjen Ulpiana, Dardani ose ne lagjen e Spitalit.

Banesa duhet ti kete deri ne 50 metra katror.

Banesa blihet me nderrim me nje truall (3 ari) ne Qagllavice afer media center ndersa pjesa tjeter jipet cash.

Per informata mund te lajmeroheni ne 044 211 671 dhe viber +37744211671 si dhe 049 784 043.

Pres vetem ofertues serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim