Blej Urgjent Banes

Blihet nga: Asman Fera 09 Gsh 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Banes ne Lagjen Mati-1 Te Shkolla Pavarsia Banesa Duhet ti ket 2 Dhoma gjumi dhe sallon me kuzhinë dhe Dokumentacioni te jet ne rregull Si dhe qmimi te jet i Arsyeshem Paguaj 550-650 per m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim