Blej banës me sipërfaqe afër 70m2 në Prishtinë

Blihet nga: Avni 18 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese me sipërfaqe afër 70m2, ndërtim të ri ose të vjetër, vetëm mos të jetë kati në kulm. Banesat nuk duhet të jete e orientuar kah veriu dhe duhet të ketë ndriçim të mjaftueshëm. Banesat preferohet të jetë me dy dhoma gjumi dhe dhomën e ndejës me kuzhinë. Banesa mund të jete e përfunduar ose të përfundoj më së largu brenda këtij viti.

Lokacioni për banesat e vjetra nuk është i përcaktuar, ndërsa për ndërtimet e reja preferoj lagjen e Muhaxherëve ose diku tjetër në Prishtinë, por jo larg qytetit.

Pagesa do të behet në kesh. Shuma maksimale për pagese që mund të bëj është 50mije euro.

Ju mirëpres ofertat e juaja nëpërmjet tel: +38649(798707)(+Viber), ose +37744(579415), ose ne e-mail: avniu__@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim