Blej banesë në Prishtinë, pagesa e shpejtë

Blihet nga: Mentor 26 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banesë në Prishtinë. Banesa duhet të jetë me ndërtim kualitativ, në mjedis të përshtatshëm, me leje ndërtimi dhe pranim teknik. Blerja bëhet drejtpërdrejt nga pronari. Banesa duhet të jetë në pjesët urbane të Prishtinës dhe të ketë të paktën 3 dhoma. Banesa duhet të jetë me sipërfaqe nga 80 m2 e tutje, me çmime si:
- 80-100 m2, çmimi deri 600 euro m2;
- 100 – 120 m2, çmimi deri 550 euro m2;
- 120 – e me shume m2, çmimi deri 500 euro per m2.
Pagesa bëhet menjëherë (brenda javësh, pas përfundimit të procedurave të nevojshme). Shitësit serioz luten të më kontaktojnë në tel. 044/604944, çdo dite pune nga ora 17:00 – 22:00, ose fundjavave gjate gjithë ditës. Ju faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim