Blej banes VG Construction mbi MAXI - Mati I

Blihet nga: L.D 19 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi te interesuar per banese ne objektin VG contruction mbi Maxi market, banese 3 dhomeshe ( 2 te gjumit) dhe me pamje nga rrethi. Katet e preferuara nga kati 3 deri ne 8.

Ju lutem na shkruani ne email per me shume.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim