Blej banes ne ARBERI

Blihet nga: arber Dje 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne Arberi, banesa te jete 60-80 metra dhe te kete :
dhome gjumi, sallon , kuzhine, banjo, teras, koridor
Te jete me qmim te volitshem dhe i diskutueshem.

Te interesuarit le te ne i dergojne te dhenat dhe fotot ne email: arberani@hotmail.com
Telefon:
045/ 19 00 19 & 049/ 64 44 67
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim