Blej banes ne Kompleksin Puhiza afer furres Qerimi

Blihet nga: Behare 08 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam e interesuar per te blere banese me 2 dhoma te fjetjes dhe te jete se paku dhoma e dites me pamje nga parku ( si ne foto). Kater e preferuara (2-6).
Kompleksi Puhiza.
Ju lutem na kontaktoni ne numrin me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim