Blej banes ne Prishtine Ndertim te vjeter

Blihet nga: bislim 07 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne Prishtine Ndertim te vjeter min 60m2 te jet dhe max 80m2. Ofroj 35.000e Cash( ose pare ne dore) Vetem banesa me ndertim te vjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim