Blej banes ne lagjen Kalabria

Blihet nga: Rinor 06 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne kalabri ose ne lagjen e spitalit dhe mund te bej ndrrim me gjip Hyndai santa fe viti 2007 195000-200000 tkalume dora par ne gjendje te rregull qe eshte i interesum me lajmroni ne numrin +37744993408 ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim