Blej banes nga pronari urgjent

Blihet nga: Partners.RealEstate - PR 27 Shk 06:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej 2 Banesa te vogel dhe te madhe , vetem nga pronart , ne Prishtine ose Fush Kosove ndertim te ri dhe i vjeter krejt me kesh . qmimi te jet i volitshem.
kontaktoni ne 049 277 999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim