Blej banes ose shtepi te vjeter

Blihet nga: zudi 10 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej banes ose shtepi te vjeter te banueshme banesa me se paku dy dhomshe me flet posedim dhe jo larg nga qyteti dmt jo shum ne periferi me mundesi pagese deri ne 25000 eur flm per mirkuptim me rendesi ta barti ne emrin tim dmth fletpronsi duhet te ket flm per mirkuptim e ju mirpres shites serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim