Blej banes tri dhomshe ne pr ndrrim me makina dhe

Blihet nga: XhT 12 Jan 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne prishtin banes duhet te ket : sallon kuzhin , tri dhoma gjumi ,etj bej ndrrim me makina dhe me pare nuk e paguaj me shum se 550€ metren katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim