Blej banes

Blihet nga: banesa 04 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej dy banesa ne Prishtine njeren 80 m katror dhe tjetren 100 me para kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim