Blej banese 4 dhomeshe ne Prishtine

Blihet nga: xh v 31 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese 4 dhomeshe ne Prishtine. Banesa duhet te jete e gateshme per banim dhe duhet te posedoj parking. Pagesa behet kesh.
044176691
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim