Blej banese me siperfaqe 70m2 e mbi

Blihet nga: Edoni 25 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese me siperfaqe 72m2 e mbi, ndertim te ri ose te vjeter, ne katet jo me larte se kati i 5-te. Banesat nuk duhet te jete e orientuar kah veriu dhe duhet te kete ndriqim te mjaftueshem. Banesat preferohet te jete 3 dhomeshe, mirpo nuk eshte e domosdoshme. Banse duhet te jete e perfunduar dhe e gatshme per banim ose te perfundoj me se largu brenda ketij viti.
Lokacioni per banesat e vjetra nuk eshte i percaktuar.

Ndersa per ndertimet e reja lokacionet e preferuara ne komplekse te caktuara jane:

- Bregu i diellit (banesat e standardit, banesat ne kompleksin Puhiza, banesat ne rrugen B si banesat e Royalit, Dervishollit- vetem ne rrugen kryesore),
- Banesat ne Mat 1 (banesat e Lin Project dhe te Tregetise)
- Banesat ne Kalabri (kompleksi Dardha, Nartel, Nartel Exin, Konak)
- Banesat ne Arberi (kompleksi Molla)

Pagesa do te behet ne kesh. Shuma maksimale per pagese eshte 54mije euro.

Ju mirepres ofertat e juaja vetem nepermjet emailit : edonmullafetahu@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim