Blej banese me tri dhoma te gjumit

Blihet nga: Bekim 11 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese me tri dhoma te gjumit, por bazuar ne ofertat e shumta dhe gjendjen ekonomike te mjerueshme ne Kosove nuk paguaj me shume se 500-700 euro per m2.
Banesa duhet te jete e legalizuar me qellim te kredi marjes bankare ne emer te saj.

Info;

044 247 379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim