Blej banese ne Prishtine

Blihet nga: ..... 24 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BLEJ BANESE DIREKT NGA PRONARI OSE KOMPANIA E BANESAVE JO AGJENCIONE
JAM NE DIJENI SE SI SHKOJNE PUNET PRA PRES OFERT DHE NJEREZ SERIOZ, BANESEN QE DO TA BLEJ NGA JU DO TA BLEJ ME KREDI NGA BANKA NUK KAM PARA KESH
PRA KERKOJ BANESE ME 2 DHOMA TE GJUMIT PREJ KATI 1 DERI NE TE 4 IN
LAGJJA QE KERKOJ ESHTE NE BREGUN E DIELLIT, GJAMBAZET, TE BARDHAT, EDHE LAGJJA E SPITALIT
NESE NUK LAJMEROHEM ME DERGONI TEXT ME PASTAJ UNE JU LAJMEROHEM
JU LUTEM PA HUMBJE KOHE, BANESA TE JETE NE RREGULL ME DOKUMENTACION,PARA BLERJES DO TA VERIFIKOJ ME NOTERIN TIM DHE AVOKATIN GJENDJEN E BANESE, TAKSAVE, APO NDONJE BORGJ NE BANK, ME PASTAJ BEJME MAREVESHJEN
FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim