Blej banese ne Prishtine

Blihet nga: halit 04 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej banes ne prishtin me para te gatshme banesa duhet te ket flet poseduse te jet e kryer ose ne perfundim te ket plan te arsyshem me pak thymje (labirintha) sidomos qendrimi ditor te mos jet shum i koklavit me deshir salloni te jet i ndar nga kuzhina lajmrohuni per me emajlit dhe viberit meq jetoj jasht i njejt numer edhe ne viber 0046724249451 mund te dergoni shembuj fot e kryesorja esht plani i baneses me per masa te dhomav te shenuara . me respekt h.s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim