Blej banese ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: partner - pr 04 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjencioni Partner - PR kerkon banesa per shitje te menjehershme , sepse ka bleresit e gatshem nga Diaspora , qe po na kerkojn banesa per blerje .
ne Prishtine dhe Fush Kosove .

Nese keni banes per shitje ju lutem dergoje banesen tende me mesazh , ne email apo ne viber dhe banesen tuaj mund ta shesim menjeher ..

tel ose viber +386 49 277 999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim