Blej banese ne Prishtine,paguaj menjehere

Blihet nga: Naseri 12 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese ne Prishtine,me çmim deri 30.000€, dhe deri ne katin e IV-te, (me doc. te rregullta). Paguaj menjehere (me te gatshme).

Info: 044 425 888, viber:+37744425888

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim