Blej banese ne prishtine ndertim i ri

Blihet nga: caki 26 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa duhet te kete se paku nji salon te madh dhe 2 dhoma gjumi pagesa ne kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim