Blej banese

Blihet nga: Sokol 21 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej hapsire banesore prej 45 - 60 metra katror.
Kerkesa eshte ne katin e siperm dhe mundesishte banesa te jet ne lagjen Dodona ne faersi te parkut te qytetit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim