Blej banese

Blihet nga: Milaim 22 Gsh 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese dy dhomeshe 50-62m2, vendet e preferuara :
Bregu i Diellit banesat e kuqe, rruga B dhe ne afersi, Dardani banesat e kuqe, Ulpiane banesat e ish ushtarakeve. Pa ndermjetesues
kontak: 045751411 dite pune prej ores 11-19
Vikendet 045545554 prej ores 09-17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim