Blejem BANES ne QENDER, ULPIAN, DARDANI, B. DILLIT

Blihet nga: A. P. "ACCESS" - Burimi Sot 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zyra për patundshmëri “ ACCESS” kërkon banesa për blerje ne Qendër, dhe në lagjet Ulpian, Dardani, Bregu i Dillit, Kalabri, Lagjeja e Spitalit dhe Arbëri.
Banesat mund të jene të metrazheve (madhësive) të ndryshme dhe duhet te jene nga kati përdhes deri ne katin e 4, ose me lifte edhe ne katet e larta.
Banesat duhet te kenë dokumentacion te rregullt (Banesat qe janë ndërtim i vjetër duhet të jene më flet Poseduese, kurse të rejat duhet të kenë patjetër Leje të Ndërtimit).
Për klientët që shesin dhe blejen banesa për mes kompanisë tonë i garantojem ne aspektin formale se nuk mund të kenë problem më dokumente sepse ato fillimisht verifikohen (kontrollohen) nga Avokati i kompanisë tone.
Zyra “ACCESS” është kompani Liderë në Shitblerje të Patundshmërive (në veçanti banesave, e ato i ofrojem në çdo pjesë të Prishtinës) dhe Shërbime Juridike më stafe profesionale.
Më ne mund të shitni dhe të bleni banesën tuaj në çdo pjesë të Prishtinë, Letë dhe Sigurt 100 %.
Zyra “ACCESS 1” gjendet me lokacion ne lagjen Dardani, Rr. Kroi i Bardh, Zyra Nr. 103, nen posten Kryesor .
Zyra “ACCESS 2” në Rr. Luan Haradinaj, Hy. 84, nr. 9 kati i 2 afër Newbornit.

Për palët e interesuara për blerje ose shitje, banesat tona mund t'i vizitoni në këtë web: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:045/49 622 330
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim