Blejmë Banesë

Blihet nga: luli 20 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne kompenzim me makina lagjet e preferuara lagjja e spitalit dragodani mati dhe bregu i diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim