Blejm Banes Urgjent

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Partners 04 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni yne Partners Realestate - PR fton per bashkepunim te gjithe pronaret e Banesave - Shtepive - Lokaleve afariste - Objekteve - Tokave-Trojeve dhe pasurive te tjera te patundshme ne Prishtine dhe me gjere , te cilet jane te interesuar te shesin ose te japin me qira pronat e tyre , te na kontaktojne ne nr e meposhtem - tel ose viber : +386 49 277 999
ju mirepresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim