Blejme Banes me tri dhoma gjumi

Blihet nga: NI 23 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi te interesuar per blerjen e baneses me tri dhoma gjumi, sallon, kuzhine si dhe dy banjo.Mundesisht banesa te jete afer te perfundimit te punimeve. Pagesa 30-40% me nenshkrimin e kontrates ndersa pjesa tjeter e mbetur me rata mujore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim