Garsonjere ne Ulpiane, Dardani apo te Qafa

Blihet nga: C21 05 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Garsonjere ne lagjet Ulpiana, Dardani apo te qafa, te jete me dokumentacion te rregullt dhe me qmim te arsyeshem.

mund te lajmeroheni ne 045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim