Jemi dy studente në fakultetin e edukimit kerkoj..

Blihet nga: Rita 17 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi dy studente në fakultetin e Edukimit dhe kerkojmë banesë ose dhomë me qera ne lagjen Ulpiana ose afer fakultetit te edukimit. Bon të bëhemi bashk me disa studente tjera 049390497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim